Kotwica wygrywa po raz kolejny

Kotwica pewnie pokonała w kolejnym meczu przygotowawczym przed rundą wiosenną zespół Leśnika Rossa Manowo 5:0.

Pierwsza połowa była w miarę wyrównana. Po podaniu, w 27. minucie do piłki doszedł Grzegorz Skwara, który dobrym strzałem z ok. 12 metrów pokonał bramkarza gości. Chwilę później dobić próbował jeszcze Maciej Ropiejko, jednak jego strzał minimalnie minął bramkę.

Druga połowa absolutnie należała do Damiana Staniszewskiego, który zdobył aż 3 bramki. Pierwsze dwie strzelił już chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy. W 65. minucie całkiem poważną akcję skonstruował Leśnik po błędzie Łukasza Krymowskiego. Na szczęście piłka przeleciała nad poprzeczką. Zaraz potem niezwykle blisko zdobycia bramki był Staniszewski, jednak jego strzał był minimalnie niecelny. W 75. minucie w pole karne dogrywał Patryk Pytlak, gdzie do piłki dopadł jeden z obrońców gości. Nie zdołał on jednak wyhamować przed bramką i minął linię bramki razem z piłką. Ostatniego, piątego gola, zdobył Damian Staniszewski który po dobrej akcji indywidualnej wszedł w pole karne z piłką i z odległości ok .3 metrów od bramki silnym strzałem posłał piłkę nad bramkarzem, który był w tej sytuacji zupełnie bez szans.

Kolejnym sparingpartnerem Kotwicy będzie Astra Ustronie Morskie. Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 11.

Kotwica Kołobrzeg 5 – 0 Leśnik Rossa Manowo

Gole:

27′ Skwara

48′ Staniszewski

50′ Staniszewski

75′ Samobójczy

80′ Staniszewski

Składy:

Kotwica

I połowa: Jakus – Rydzak, Dymek, Augustyniak, Szych, Zhdanow, Preizner, Skwara, Dziuba, Skórecki, Ropiejko

II połowa: Krymowski – Rudziński, Zhdanow, Sarna, Szych, Lilo, zawodnik testowany, Kurczak, Cebulski (60′ Worwa), Staniszewski, Pytlak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *