Remis z gryfem

Kotwica Kołobrzeg zremisowała na wyjeździe z zespołem Gryfu Wejherowo i tym samym straciła posadę lidera w tabeli III ligi bałtyckiej. Na pierwsze miejsce „wskoczył” Orkan Rumia, który zdobył trzy punkty w meczu z Koralem Dębnica.

Kotwica mogła zdobyć gola już w 13. minucie. Faulowany w polu karnym był Maciej Ropiejko. Jednak bramkarz gospodarzy, Wiesław Ferra wybronił strzał kołobrzeskiego snajpera. Ale już 10 minut później to Gryf miał okazję, którą zamienił na gola. Po dobrym dośrodkowaniu akcję strzałem wykończył Przemysław Kostuch zdobywając bramkę na 1:0. W 67. minucie arbiter ponownie podyktował Kołobrzeżanom rzut karny. Tym razem do  piłki podszedł Damian Staniszewski i umieścił futbolówkę w siatce Wejherowian.

MKP Kotwica Kołobrzeg – Gryf Wejherowo

Gole:

23′ Przemysław Kostuch

67′ Damian Staniszewski (k)

Składy:

Kotwica: Struś -Rudziński, Dymek, Sarna, Szymala, Lilo (61′ Rydzak), Skwara (61 ‘Dziuba), Stróż, Skórecki (43′ Pierzyński), Staniszewski, Ropiejko (83′ Ziętarski)